słoneczny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1288-metrowej działce. Rok budowy – 2018. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie trzech pokoi na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Metraż 159 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 5 472 zł. Cena – 870 tys. złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dbają antywłamaniowe drzwi. Komfort natomiast gwarantuje ogrzewanie podłogowe oraz centralny odkurzacz. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
– garaż dwustanowiskowy
– salon
– pralnia
– kuchnia
– hol
– 2 sypialnie
– korytarz
– garderoba
– salon kąpielowy.

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej znakomita lokalizacja w pobliżu Wrocławia, przy granicy z lasem. To wyjątkowo cicha i spokojna okolica. Zmotoryzowani domownicy na pewno ucieszą się z dwustanowiskowego garażu w bryle budynku.

Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16153)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl