zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Funkcjonalny metraż 342 m2 wraz z dużą działką 1050 m2 i atrakcyjną ceną 999 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2010 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 2 921 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w malowniczej lokalizacji, tuż przy lesie z zapierającymi dech w piersiach widokami na Ślężę. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią pobliskie trasy rowerowe. Bliskość natury to gwarancja zarówno spokoju, relaksu, jak i możliwości aktywnego wypoczynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do 4-, 5-osobowej rodziny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– spiżarnia
– gabinet/pokój
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze/kotłownia
– wiatrołap
– hall
– przedsionek
– garaż
– taras
PIĘTRO:
– łazienka
– aneks na pralnię
– sypialnia
– 2 garderoby
– 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi (np. nietuzinkowe oświetlenie, ogrzewanie podłogowe, rolety elektryczne sterowane na pilota). Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi i rolety oraz nowoczesna instalacja alarmowa z videodomofonem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się solidnym budownictwem, dbałością o każdy szczegół oraz dobrą lokalizacją. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży na żywo.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12239)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl