przestronne i słoneczne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 999 tysięcy złotych. Powierzchnia 342 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2010 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 1 050 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 2 921 złotych za metr kwadratowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca starannie wypielęgnowaną działką obsadzoną krzewami i drzewami ozdobnymi. Znajdziemy tu również:
– wydzielone miejsce do rekreacji
– ogród warzywny
– studnię
– drewutnię.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: taras + salon + garaż + jadalnia + przedsionek + kuchnia + hall + spiżarnia + wiatrołap + gabinet/pokój + pomieszczenie gospodarcze/kotłownia + łazienka
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + łazienka + 2 garderoby + aneks na pralnię + sypialnia.

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także jej atrakcyjna lokalizacja przy lesie, w otoczeniu rozległych terenów zielonych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom wysoki standard życia, komfortu oraz bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + videodomofon). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Na koniec warto podkreślić imponujący widok z okien na Ślężę. Zapraszam na prezentację na żywo tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12329)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl