wytworne wnętrze salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 360 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ pięciu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 98 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 600 tys. zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2013. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 122 zł/m2.

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją starannie wypielęgnowaną i zagospodarowaną działką. Znajdziemy tu m.in. ogród warzywny, studnię oraz gospodarczy schowek na narzędzia. Wokół rośnie wiele nasadzeń małych drzew i krzewów ozdobnych. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele udogodnień, jak na przykład instalacja fotowoltaiczna pozwalająca obniżyć rachunki, zamki na magnetyczny zamek, ogrzewanie podłogowe itp.  Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + salon + pokój + aneks kuchenny + łazienka
KONDYGNACJA 1: korytarz + łazienka + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Długą listę zalet tek ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka doskonała lokalizacja pod Wrocławiem, w cichej i spokojnej okolicy. Zapraszam serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16171)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl