kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 9 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 250 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 500 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 240 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 030 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale inwestycyjnym – świetnie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej dzięki znajdującej się na posesji hali produkcyjnej oraz części warsztatowej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również ciekawą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej i terenów przemysłowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepięknym tarasem wyłożonym drewnianymi deskami. To znakomite miejsce na spędzanie letnich wieczorów w gronie rodziny i przyjaciół. Osoby posiadające samochód ucieszy na pewno garaż przylegający do części mieszkalnej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
STREFA MIESZKALNA / PARTER:
– wiatrołap
– salon
– garderoba
– łazienka
– kuchnia
STREFA MIESZKALNA / PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– łazienka
– korytarz
– taras
STREFA GOSPODARCZA / WARSZTATOWA PARTER:
– hala produkcyjna
– kotłownia
STREFA GOSPODARCZA / WARSZTATOWA PIĘTRO:
– pomieszczenia mieszkalne na wynajem pracownikom: 5 pokoi + łazienka + kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (monitoring) i komfortu, o co dba m.in. rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami i udogodnieniami, jak np. głośniki przymocowane do ścian, kabel HDMI do podłączenia projektora w suficie etc. Duże wrażenie robi przepięknie zadbana i zagospodarowana działka.

Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-871)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl