nowoczesny design wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (Oława, dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie sześciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2017 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 1,5 mln zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 1500-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Metraż 291,28 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 150 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia (ogrzewanie podłogowe) oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Kolejnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej perfekcyjna lokalizacja w poszukiwanej na rynku, cichej, zadbanej i atrakcyjnej okolicy. Lokalizacja zapewnia sprawny wyjazd w dowolnym kierunku. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest monitoring, instalacja alarmowa oraz solidne, antywłamaniowe drzwi i okna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– wiatrołap
– przedpokój
– sypialnia z prywatną łazienką i garderobą
– salon
– spiżarnia
– garaż
– pokój
– aneks kuchenny
– kuchnia
– kotłownia
– taras
na PIĘTRZE mieszczą się:
– 2 garderoby
– 2 pokoje
– salon kąpielowy.

Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zachęcam do obejrzenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-568)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl