wytworny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 2470-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie siedmiu pokoi na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Metraż 270 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 2 185 zł. Cena – 590 tys. złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się nieopodal parku, przedszkola, szkoły oraz sklepu. Kolejnymi, mocnymi atutami luksusowej rezydencji na sprzedaż są najwyższy standard wykończenia wnętrza a także najwyższego gatunku materiały. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Luksusowa rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej (np. gabinety).

Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży zawiera meble kuchenne oraz wyposażenie. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż tworzą 2 strefy
STREFA PRYWATNA: salon + łazienka + 2 sypialnie + jadalnia + taras + kuchnia + garderoba
STREFA GOSPODARCZA: 2 gabinety + wc.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1638)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl