2-poziomowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 232 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 890 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2015 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,02 mln złotych, wygodny metraż 241 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: łazienka + pomieszczenie gospodarcze + gabinet + hall + kuchnia + taras + jadalnia + salon
PIĘRO: antresola + łazienka + hall + balkon + taras + 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią dwustanowiskowy garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana została licznymi nowoczesnymi technologiami. Działka zachwyca przepięknymi nasadzeniami, funkcjonalną wędzarnią i 2 altanami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczyć się może również swoim komfortowym, przestronnym wnętrzem z użytkowym poddaszem.

Polecam i zapraszam do umówienia się na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5385)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl