widok od strony jadalni na luksusowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 522 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 687 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 459 tys. złotych, wygodny metraż 101,5 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyci szczególnie osoby lubiące aktywny wypoczynek dzięki bliskości licznych ścieżek rowerowych. W pobliżu również placówki bankowe + place zabaw + obiekty sportowe, przedszkola, szkoły, markety słynnych sieci etc. Okolica uchodzi za wyjątkowo bezpieczną, cichą i spokojną. Blisko do centrum. Właścicieli aut zainteresuje na pewno garaż. Również dużym udogodnieniem jest obecność zabudowania gospodarczego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem, gdzie znajdziemy winogrona, brzoskwinie, wiśnie, czereśnie, jabłonie. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane zostało pod czujnym okiem projektanta wnętrz i jest przystosowane do potrzeb osób z problemami w poruszaniu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: taras + klatka schodowa/korytarz + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + pokój + jadalnia + kuchnia + salon
POZIOM JEDEN: komunikacja/hol + 2 pokoje.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży po kapitalnym remoncie, kiedy to m.in. położono nowe instalacje (energetyczną, wodno-kanalizacyjną, gazową, telewizyjną).

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5350)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl