3 ujęcia wnętrza ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 950 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 180 m2 powierzchni. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła generalny remont. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją znakomitą lokalizacją w popularnej i bezpiecznej dzielnicy nieopodal centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kompletnie umeblowana i podpiwniczona:
– kuchnia
– 3 pokoje
– garderoba
– 2 łazienki
– sypialnia
– salon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż są klimatyzowane, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jej użytkowania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa, o co dba zainstalowany monitoring i system alarmowy. Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może imponującym ogrodem z systemem nawadniającym. Oprócz wielu nasadzeń stoi tu praktyczna wiata na dwa auta, pomieszczenie gospodarcze oraz altana.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5211)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl