stylowy salon oraz nowoczesna kuchnia w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Wygodny metraż 180 mkw. łącznie z ogromną działką i atrakcyjną ceną 799 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1970 roku. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 439 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja poszczycić się może imponującym ogrodem z systemem nawadniającym. Oprócz licznych nasadzeń stoi tu praktyczna wiata na dwa auta, pomieszczenie gospodarcze, a także altana. Całość otoczona została murowanym ogrodzeniem z 2 metalowymi bramami wjazdowymi. Gwarancją bezpieczeństwa jest zainstalowany monitoring, system alarmowy, a także antywłamaniowe rolety. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży klimatyzowane.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest umeblowana i podpiwniczona: garderoba + 2 łazienki + 3 pokoje + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w popularnej i cichej dzielnicy blisko centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła kapitalny remont.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5211)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl