imponująca frontowa elewacja ekskluzywnej rezydencji do wynajmu Bolesławiec

Rezydencja do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 017 m2).Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2002 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 190 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na sześć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 3 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia mieści się w bezpiecznej i cichej okolicy z dostępem do wszystkich udogodnień. Po sąsiedzku rozwinięta infrastruktura. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu:
KONDYGNACJA -1: 5 pomieszczeń + garaż + kotłownia
KONDYGNACJA 0: balkon + spiżarnia + łazienka + taras + komunikacja + wiatrołap + jadalnia + kuchnia + gabinet + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: łazienkę + 4 sypialnie + korytarz
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.
Rodziny posiadające więcej niż jedne samochód z pewnością ucieszy ogromny parking (174 mkw.)

Luksusowa rezydencja na wynajem gwarantuje nowym właścicielom intymność i prywatność. Na koniec dodać, że oferowana do wynajęcia ekskluzywna rezydencja posiada imponujący basen. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13223)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl