urządzone w klasycznym stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu Kraków

Rezydencja do wynajęcia Kraków

Luksusowa rezydencja na wynajem w Krakowie (małopolskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze jej atuty, dzięki którym nowi najemcy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 5 900 złotych miesięcznie. Powierzchnia 185 metrów kwadratowych. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z 4 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona jest na przepięknej, 550-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja na wynajem przygotowana do wprowadzenia się nowych najmujących.

Luksusowa rezydencja z własną sauną, która urzeka swoim niepowtarzalnym charakterem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia:
na POZIOMIE -1 znajdują się: pomieszczenia magazynowe + piwnica na wino + bar
na POZIOMIE 0 znajdują się: pokój gościnny + pomieszczenie z witryną + sauna + łazienka
na POZIOMIE +1/2: znajdują się salon + patio+ jadalnia + kuchnia + wiatrołap
na POZIOMIE +1 znajdują się: 3 sypialnie + łazienka.

Luksusowa rezydencja na wynajem ma aż 3 osobne wejścia: główne + od strony pomieszczenia z witryną + na poziom -1, który może być oddzielony od pozostałej części. Duże wrażenie robi również przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród. Na posesji dostępny jest parking dla dwóch dużych samochodów. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na wynajem mieści się nieopodal dużych centry handlowych oraz biurowców. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1623)

Kotnakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
tel. +48 531 462 199