zbliżenie na kominek w salonie luksusowej rezydencji na wynajem Kwidzyn

Rezydencja do wynajęcia Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Kwidzynie (pomorskie). Wygodny metraż 120 mkw. łącznie z działką 66 mkw. i atrakcyjną ceną 2 000 zł/m-c to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym najmującym. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu składa się z 4 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na wynajem jest także najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do wynajęcia nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zaaranżowana na dwóch poziomach:
– 4 pokoje
– kuchnia
– 2 łazienki
– klatka schodowa
– jadalnia
– taras.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zaprojektowane w nowoczesnym designie.

Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe. Atrakcyjna lokalizacja to kolejna z długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia. W razie pytań skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5039)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl