kameralny kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji do wynajmu Mazury

Rezydencja do wynajęcia Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 890 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 418 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 608 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy trzynaście pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 129 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, jak np. wynajem pokoi dla turystów i/albo agroturystykę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może także zadbaną i zagospodarowaną działką, na której znajdziemy wiatę do grillowania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w chodzi w skład prestiżowego kompleksu trzech budynków:
BUDYNEK NUMER JEDEN:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN: garaż + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + pralnia
na KONDYGNACJI ZERO: 2 sypialnie + łazienka + aneks kuchenny + łazienka + salon
na KONDYGNACJI JEDEN: 2 łazienki + aneks kuchenny + 2 sypialnie
BUDYNEK NUMER DWA:
na KONDYGNACJI ZERO: sypialnia + salon + garderoba + łazienka + kuchnia
na KONDYGNACJI JEDEN: 3 łazienki + aneks kuchenny + 3 sypialnie
BUDYNEK NUMER TRZY:
na KONDYGNACJI ZERO: aneks kuchenny + łazienka + salon
na KONDYGNACJI JEDEN: 2 sypialnie.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą i na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1008)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl