wytworne wnętrze luksusowej rezydencji na wynajem Przemyśl

Rezydencja do wynajęcia Przemyśl

Luksusowa rezydencja na wynajem w Przemyślu (podkarpackie). Powierzchnia 324,75 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 563 mkw. Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi najemcy mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana jest w znakomitej cenie 2 tys. złotych miesięcznie.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia godna najwyższego polecenia. Luksusowa rezydencja do wynajmu znajduje się w spokojnej i cichej okolicy, wśród rozbudowanej infrastruktury: żłobów, przedszkoli, aptek, sklepów, szkół, przychodni zdrowia, delikatesów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na wynajem:
POZIOM MINUS JEDEN: kotłownia + kuchnia + dwustanowiskowy garaż z kanałem + pomieszczenia gospodarcze
POZIOM ZERO: spiżarnia + jadalnia + kuchnia + taras + salon + łazienka + przedpokój + ganek + garderoba
POZIOM JEDEN: przedpokój + 4 sypialnie + łazienka
POZIOM 2: pomieszczenie gospodarcze.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia są po kapitalnym remoncie (w latach 2005 – 2008). Luksusowa rezydencja do wynajmu o ogromnym potencjale komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się na prestiżową siedzibę firmy. Duże wrażenie robi najbliższe otoczenie luksusowej rezydencji na wynajem, to znaczy jej starannie zagospodarowana działka z wieloma krzewami ozdobnymi i oczkiem wodnym. Luksusowa rezydencja do wynajmu na co najmniej rok.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1081)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl