elegancki salon w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu Sieradz

Rezydencja do wynajęcia Sieradz

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Sieradzu (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem składa się z trzech kondygnacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Przepięknie zadbana działka o pow. 700 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością znakomita cena 4 tys. złotych miesięcznie, wygodny metraż 135 mkw. a także korzystna lokalizacja.

Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim starannie utrzymanym ogrodem z ozdobnymi krzewami i drzewami. Luksusowa rezydencja na wynajem gwarantuje wszystkim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + garaż + suszarnia + pralnia + pokój ze stołem do gry w tenisa stołowego
KONDYGNACJA 0: hall + wiatrołap + wc + jadalnia + kuchnia + taras + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: 2 pokoje.
W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu plus jednorazowa, bezzwrotna prowizja na rzecz biura w wysokości (również w wysokości jednej kwoty najmu).

Luksusowa rezydencja na wynajem jest całkowicie umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się również swoją doskonałą lokalizacją w centrum z dogodnym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej i placówek oświatowych. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia i informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2438)

Kontakt:
e-mail: sieradz@wgn.pl