po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Słupsk (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Słupsk (okolice)

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem składa się z jednej kondygnacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 907 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością znakomita cena 3 750 złotych miesięcznie, wygodny metraż 184 mkw. a także korzystna lokalizacja.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie umeblowana i wyposażona. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: pomieszczenie gospodarcze + wc + pralnia + garaż + łazienka z wc + siłownia + 2 sypialnie + spiżarnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + hall. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem, a także olśniewającym ogrodem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-15265)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl