wytworny salon w luksusowej rezydencji na wynajem Suwałki

Rezydencja do wynajęcia Suwałki

Luksusowa rezydencja na wynajem w Suwałkach (podlaskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 2500 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ siedmiu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 290 m2. Luksusowa rezydencja do wynajmu w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 10 tys. zł/m-c. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena.

Luksusowa rezydencja na wynajem zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na terenie spokojnego, cichego i bezpiecznego osiedla. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + siłownia + pralnia
KONDYGNACJA 0: jadalnia + salon + taras + łazienka + kuchnia + + sypialnia
KONDYGNACJA 1: 6 sypialni + łazienka + korytarz.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji do wynajęcia są umeblowane i wyposażone w pałacowym stylu. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-788)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl