eleganckie wnetrze pokoju dziennego w luksusowej rezydencji do wynajmu Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem składa się z dwóch kondygnacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Starannie zadbana działka o pow. 150 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością znakomita cena 6 999 złotych miesięcznie, wygodny metraż 150 mkw. a także korzystna lokalizacja. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie komfortu dzięki rozprowadzonemu ogrzewaniu podłogowemu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na wynajem:
KONDYGNACJA 0: garaż + łazienka + jadalnia + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia całkowicie wyposażona i umeblowana. Dodatkowe doposażenie jest kwestią podlegającą negocjacji właścicielem. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją w bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na wynajem łącznie z przepięknym ogrodem i garażem. Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11902)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl