widok na salon w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecin (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem posadowiona jest na imponującej, 1100-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Budynek wzniesiony w 2012 roku. Luksusowa rezydencja do wynajęcia składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Rynek wtórny. Cena – 6 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 250 metrów kwadratowych. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze jej atuty, dzięki którym nowi najemcy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim bajkowym ogrodem z przepiękną fontanną. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na wynajem:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy: wc + salon + kuchnię + taras + gabinet
na PÓŁPIĘTRZE mieszczą się: pokój + garderoba + łazienka
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: 3 sypialnie + salon kąpielowy + 2 balkony.

Gwarancją bezpieczeństwem dla wszystkich domowników luksusowej rezydencji do wynajęcia są solidne, antywłamaniowe rolety w oknach. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu gwarantuje przyszłym właścicielom niezwykle wysoki standard życia dzięki między innymi komfortowemu ogrzewaniu podłogowemu. Ekskluzywna rezydencja na wynajem niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji do wynajęcia zamyka atrakcyjna lokalizacja nieopodal lasu, na elitarnym i nowo powstającym osiedlu. W pobliżu szkoła i sklepy. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością dwustanowiskowy garaż w bryle. Warto jeszcze zaznaczyć, że do ekskluzywnej rezydencji na wynajem przynależą 2 pomieszczenia gospodarcze.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10846)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl