przestronne wnętrze 2-kondygnacyjnej, luksusowej rezydencji na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Powierzchnia 244 metry kwadratowe, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2010 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 144 mkw. Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi najemcy mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana jest w znakomitej cenie 6 tys. złotych miesięcznie.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
POZIOM 0: łazienka + taras + pomieszczenie gospodarcze + pokój dzienny + sypialnia / gabinet + kuchnia + jadalnia + garaż
POZIOM 1: 3 sypialnie + 2 łazienki + pokój + 2 balkony.
Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresują dodatkowe miejsca postojowe. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11391)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl