nowoczesny aneks kuchenny i salon w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie).). Powierzchnia 115 metrów kwadratowych a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2012 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 450 mkw. Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi najemcy mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana jest w znakomitej cenie 5 tys. złotych miesięcznie.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia znajduje się w doskonałej lokalizacji, w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy z pięknym widokiem na panoramę miasta. Luksusowa rezydencja do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0: kuchnia + salon + wc + wiatrołap
POZIOM 1: 3 pokoje + balkon + pomieszczenie gospodarcze + korytarz + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem poszczycić się może dodatkowo przepięknym ogrodem z drewnianym budynkiem na narzędzia. Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia nowym przyszłym najemcom poczucie bezpieczeństwa dzięki antywłamaniowym roletom. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w stanie nieumeblowanym.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11462)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl