wytworne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Powierzchnia 240 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład siedmiu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2005 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 780 mkw. Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi najemcy mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana jest w znakomitej cenie 8 tysięcy złotych miesięcznie.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przepięknym ogrodem, a także utrzymaną działką. Luksusowa rezydencja na wynajem olśniewa ponadto eleganckim wnętrzem, wygodą i prestiżem. Wnętrze oferowanej do wynajęcia ekskluzywnej rezydencji tworzą:
– kuchnia
– pokój dzienny
– 2 łazienki
– 6 sypialni
– taras.

Luksusowa rezydencja na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom aż 2 miejsca do parkowania samochodów: garaż + dodatkowe miejsce postojowe. Zapraszam na prezentacje tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11507)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl