ogromna przestrzeń salonu w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 300 mkw. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 4,5 tys. zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2010 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących. Listę atutów dopełnia wygodny metraż 160 mkw.

Luksusowa rezydencja do wynajmu Szczecin łącznie z przepięknie zadbanym ogrodem, a także dużym, dwustanowiskowym garażem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na wynajem:
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– kotłownia
– przedpokój
– pokój dzienny
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– taras
– 3 pokoje
– łazienka.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się swoją cichą, spokojną i zieloną lokalizacją przy lesie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11295)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl