przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Wygodny metraż 150 mkw. łącznie z ogromną działką 8 500 mkw. i atrakcyjną ceną 5,5 tysiąca zł/m-c to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym najmującym. Luksusowa rezydencja do wynajęcia w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na wynajem jest także najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do wynajęcia nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1:
– pralnia
– pokój
KONDYGNACJA 0:
– jadalnia
– sypialnia
– kuchnia
– pokój dzienny
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– 2 pokoje.

Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajmu zostało wprawdzie umeblowane, a także wykończone, ale właściciel dopuszcza dokupienie mebli pod konkretne potrzeby przyszłym najemców. Cena ekskluzywnej rezydencji na wynajem jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek VAT + opłatę za media.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11185)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl