efektowne, nowoczesne oświetlenie luksusowej rezydencji do wynajmu Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 400 mkw. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 5 500 zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących. Listę atutów dopełnia wygodny metraż 170 mkw.

Luksusowa rezydencja na wynajem z możliwością pozostawienia bądź zabrania umeblowania przez właściciela. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca swoją perfekcyjną lokalizacją w dogodnym punkcie miasta z szybkim dojazdem do Szczecina. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: garderoba + pokój dzienny + przedpokój + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 2: otwarta przestrzeń idealna na gabinet.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11318)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl