imponujące bogactwem i przepychem luksusowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolice Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem składa się z jednej kondygnacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Starannie zadbana działka o pow. 700 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu pochodzi z 2020 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością znakomita cena 7 tys. złotych miesięcznie, wygodny metraż 110 mkw. a także korzystna lokalizacja.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się znakomitą lokalizacją w bardzo dobrej, spokojnej i cichej okolicy oraz przepięknym ogrodem. Luksusowa rezydencja na wynajem umeblowana a także wyposażona, jednakże właściciel dopuszcza możliwość doposażenia wnętrze zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy. Wnętrze zaaranżowane w jasnych barwach i z ogromną ilością luster, co daje wrażenie większej przestrzeni i czystości.

Luksusowa rezydencja do wynajmu nowa i dotychczas nie zamieszkała. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: garderoba + wc + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: pralnia + łazienka + 3 sypialnie
STRYCH.

Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11699)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl