przestronne i nowocześnie oświetlone wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 500 mkw. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 5,5 tys. zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2009 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących. Listę atutów dopełnia wygodny metraż 145 mkw. Cena luksusowej rezydencji do wynajmu pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym najmującym.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dbają antywłamaniowe rolety i zaawansowany system alarmowy. Komfort natomiast gwarantują liczne udogodnienia, jak np. sterownik do ustawiania temperatury w każdym z pomieszczeń, ogrzewanie podłogowe itp. Luksusowa rezydencja na wynajem perfekcyjnie nadaje się dla osób aktywnych, które docenią bliskość tras rowerowych i spacerowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także swoim bajkowym ogrodem i pobliskim lasem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na wynajem:
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– wiatrołap
– garaż
– pokój dzienny
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– 4 sypialnie
PODDASZE:
– powierzchnia strychowa.

Luksusowa rezydencja do wynajmu poszczycić się może niecodziennie spotykanym wygodą prestiżem i wytwornością. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na wynajem. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11446)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl