stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem Głogów

Rezydencja do wynajmu Głogów

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w Głogowie (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia o wygodnym rozkładzie 4 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 295 mkw. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 2 500 zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 1975 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących. Listę atutów dopełnia wygodny metraż 110 mkw.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia poszczycić się może nie tylko ekskluzywnym wnętrzem zaaranżowanym na dwóch kondygnacjach, ale również prestiżową lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na wynajem:
POZIOM -1:
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– spiżarnia
– pralnia
– suszarnia
POZIOM 0:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– garderoba
POZIOM 1:
– 3 sypialnie
– łazienka.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe okna. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno dodatkowy garaż i 3 miejsca parkingowe. Okolica uchodzi za wyjątkowo spokojną i cichą. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy sklepy, galerie handlowe, szpital, szkołę. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3304)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl