kameralne wnętrze salonu z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Legnica (okolice)

Rezydencja do wynajmu Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w okolice Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia o wygodnym rozkładzie 5 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Mocnym atutem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 809 mkw. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 4 500 zł/m-c. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na wynajem zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących. Listę atutów dopełnia wygodny metraż 150 mkw.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca już od pierwszego spojrzenia niecodziennie spotykanym komfortem, estetycznym wyposażeniem oraz prestiżem. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom zewnętrznym oraz zaawansowanej instalacji alarmowej wspartej przez nowoczesny monitoring.

Luksusowa rezydencja na wynajem o ogromnym potencjale komercyjnym – część pomieszczeń świetnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (biura). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
STREFA PRYWATNA:
– kuchnia
– pokój dzienny
– 3 pokoje
– łazienka
STREFA BIUROWA:
– pokój
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
PODDASZE:
– przestrzeń do adaptacji na dodatkowe pokoje.

Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje wiata, pod którą zmieszczą się 2 samochody. Luksusowa rezydencja do wynajmu kompletnie wyposażona. Więcej informacji udzielę osobiście na prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3451)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl