imponujący salon w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Legnica

Rezydencja do wynajmu Legnica

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia wybudowana z najlepszej jakości materiałów na dużej działce o powierzchni 774 m2. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest na pewno jej przemyślany rozkład czterech pokoi. Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Cena – 5,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w wolno stojącej zabudowie o powierzchni 124 m2. To doskonała propozycja dla najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o jakość, prestiż i wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 2015 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się pieczołowicie utrzymanym ogrodem. Właściciele aut z pewnością docenią znajdujący się w bryle budynku garaż. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: wc + 2 łazienki z wc + przedpokój + 3 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia adresowana do menedżerów oraz rodzin. Luksusowa rezydencja na wynajem znajduje się na terenie nobilitującego osiedla. w miłym i spokojnym sąsiedztwie. Blisko stąd do sklepów, obiektów sportowych, parków, dyskontów, marketów, centr handlowych, przedszkoli i szkół.

Luksusowa rezydencja na wynajem olśniewa zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem i przestronnymi pomieszczeniami. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do wynajęcia ekskluzywnej rezydencji proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5966)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl