eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajmu Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 160 mkw. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 7 tys. zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2018 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących. Listę atutów dopełnia wygodny metraż 115 mkw.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem łącznie z kompletnym wyposażeniem w sprzęty RTV i AGD. Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: wc + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 2: pokój gier + pralnia + garderoba + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może doskonałą lokalizacją w spokojnej i cichej lokalizacji. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11962)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl