nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajmu Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Cena – 6 tysięcy złotych miesięcznie. Powierzchnia 176 metrów kwadratowych. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja do wynajmu o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Rok budowy – 2014. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja na wynajem wybudowana na imponującej, 903-metrowej działce. Luksusowa rezydencja do wynajęcia gotowa do zamieszkania od końca sierpnia.

Długą listę zalet i atutów ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia otwiera przepiękny ogród z trawnikiem i nasadzeniami, doskonała lokalizacja na ogrodzonym terenie, w cichej i spokojnej okolicy, a także możliwość parkowania przez kilka samochód. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: salon + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + pralnia + jadalnia + hol + spiżarnia + wiatrołap + łazienka z wc + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 1: przestrzeń pod bibliotekę + garderoba + miejsce do ćwiczeń + salon kąpielowy + sypialnia.
Ekskluzywna rezydencja na wynajem ekonomiczna w eksploatacji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10768)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 307 02 70
tel. +48 606 641 999