urządzony w modnym stylu salon w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Tarnowskie Góry

Rezydencja do wynajmu Tarnowskie Góry

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w Tarnowskich Górach (śląskie). Luksusowa rezydencja do wynajmu składa się z dwóch kondygnacji w bardzo korzystnej cenie. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 307 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na wynajem ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja do wynajęcia pochodzi z 1980 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 2,5 tys. złotych miesięcznie, funkcjonalny metraż 123,38 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 10 tys. zł. Cena ekskluzywnej rezydencji na wynajem zawiera wyposażenie kuchni, łazienki oraz pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia adresowana do pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajmu po kapitalnym remoncie, kiedy to:
– wymieniono podłogi
– wymieniono instalację elektryczną
– wymieniono instalację gazowa
– wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną
– wymieniono centralne ogrzewanie
– wymieniono piony
– położono gładzie
– położono płytki
– wstawiono nowe drzwi wewnętrzne
– wstawiono nowe drzwi zewnętrzne
– wstawiono nowe okna
– zamontowano nowe parapety.

Dużą zaletą luksusowej rezydencji na wynajem jest także elitarna lokalizacja w centrum miasta. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i bezpieczną. Wokół dużo zieleni. W pobliżu znajdziemy liczne obiekty sportowe, bankomaty, stacje benzynowe, apteki, markety, przedszkola i szkoły. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia poszczycić się może przepięknym ogrodem, dwoma garażami, a także sporym pomieszczeniem piwnicznym. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców są solidne, antywłamaniowe rolety.

Luksusowa rezydencja na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + 4 pokoje + kuchnia + łazienka z wc + jadalnia. Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Luksusowa rezydencja na wynajem objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu wszelkich formalności. Pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny najmu, a następnie zapewnimy pełną obsługę przy podpisaniu umowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2486)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl