elitarne, przestronne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 4 517 zł/m2. Przepięknie utrzymana działka o powierzchni 265 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2016 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 599 tys. złotych, funkcjonalny metraż 132,6 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe. Przyjemność przebywania we wnętrzu tej luksusowej rezydencji na sprzedaż umila efektowne oświetlenie LED-owe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na KONDYGNACJI 0:
– wiatrołap
– salon
– łazienka
– jadalnia
– hol
– taras
– kuchnia
na KONDYGNACJI 1:
– hol
– pokój
– schody
– łazienka
– garderoba
– 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto nowoczesną bryłą, przynależną piwnicą, garażem, pomieszczeniem gospodarczym, kotłownią oraz przepięknym tarasem. W tym miejscu warto wspomnieć o niezwykle korzystnej lokalizacji blisko centrum. Nieopodal rozciągają się malownicze tereny zielone. Okolica uchodzi za spokojną. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, ośrodek zdrowia, salony piękności etc.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej rezydencji w biurze. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11981)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl