elegancki salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 6 687 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 308 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 769 tys. złotych, funkcjonalny metraż 115 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy standard życia oraz nieporównywalny komfort (ogrzewanie podłogowe). Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno możliwość postawienia wiaty na samochód obok domu oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców na zamkniętym i ogrodzonym terenie.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + salon + hall + taras + łazienka + kuchnia + jadalnia
KONDYGNACJA 1: komunikacja + łazienka + 3 pokoje.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie kameralnego osiedla to kolejny atut tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane nowocześnie i komfortowo. W oczy rzuca się dbałość o każdy szczegół. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12290)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl