kameralne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 5 238 zł/m2. Przepięknie utrzymana działka o powierzchni 199 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Trzy pokoje. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 419 tys. złotych, funkcjonalny metraż 80 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód mogą na terenie działki wybudować garaż i/lub wiatę samochodową. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane w nowoczesnym designie z efektownym oświetleniem LED:
KONDYGNACJA -1:
– 2 pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0:
– komunikacja
– pokój dzienny
– taras
– wiatrołap
– łazienka
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– taras
– 2 sypialnie
KONDYGNACJA 2:
– pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa znakomitą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej, bliskością miasta oraz imponującym tarasem. W pobliżu rozciągają się lasy, wokół cisza i spokój. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12499)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl