widok z lotu ptaka na ekskluzywna rezydencję na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 2 428 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1 830 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2006 roku. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 1,3 mln złotych, funkcjonalny metraż 535,36 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny. Właściciel dopuszcza możliwość zamiany ekskluzywnej rezydencji na inną w zbliżonej cenie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe okna i drzwi, monitoring) oraz komfortu (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– przedsionek
– klatka schodowa
– garderoba
– kotłownia/pralnia
– pomieszczenie gospodarcze
– korytarz
– hall
– pokój
– kuchnia
– łazienka
– jadalnia
– taras
– pokój dzienny
KONDYGNACJA 1:
– antresola
– aneks kuchenny
– hall
– łazienka
– łazienka
– 4 pokoje
– pokój gościnny
– 3 garderoby
– klatka schodowa
– łazienka
– antresola
– wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim stylowym wnętrzem wyposażonym w wiele nowoczesnych rozwiązań. Mamy tu system komputerowy sterujący roletami zewnętrznymi, oświetleniem w budynku, systemem wodnym i gazowym. Niezwykle efektownie prezentuje się imponujący taras. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresuje dwustanowiskowy garaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, ,profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej willi, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej willi za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej willi do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej willi na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12351)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl