prestiżowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 4 517 zł/m2. Przepięknie utrzymana działka o powierzchni 265 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2016 roku. 4 pokoje. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 599 000 złotych, funkcjonalny metraż 132,6 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w malowniczej i spokojnej okolicy. blisko centrum oraz komfortowym wnętrzem wykonanym z dbałością o każdy szczegół. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się prostą i nowoczesną bryłą idealnie współgrającą z rozplanowanymi pomieszczeniami wewnątrz budynku:
PRZYZIEMIE: garaż + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + korytarz + schody
PARTER: salon + jadalnia + taras + kuchnia + hol + łazienka + wiatrołap
PODDASZE: pokój + garderoba + 2 sypialnie + łazienka  + schody + hol
STRYCH.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (centralne ogrzewanie podłogowe). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tej luksusowej rezydencji w naszym biurze. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12267)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl