imponująca rozmachem bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie) za 699 tysięcy złotych. Powierzchnia 255 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2000 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o pow. 900 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 741 złotych.

Luksusowa willa na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Doskonała lokalizacja to kolejna z zalet tej ekskluzywnej willi do sprzedaży. Nieopodal znajdziemy szkołę, przedszkole, plac zabaw, sklepy oraz obiekty kultu religijnego. Cena ekskluzywnej willi do sprzedaży podlega negocjacji i zawiera opłatę za szafy wnękowe. Luksusowa willa na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Duże wrażenie robi przepięknie zagospodarowana, obsadzona kwiatami i drzewami ozdobnymi działka z tarasem.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej willi tworzą:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI: wiata + pokój dzienny + kotłownia + kuchnia + garaż jednostanowiskowy + jadalnia + pomieszczenie gospodarcze pod schodami +  łazienka + ganek + pomieszczenie gospodarcze + hall + wiatrołap
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI: klatka schodowa + 3 pokoje + korytarz + 4 balkony + łazienka + sypialnia.

Ekskluzywna willa do sprzedaży o potężnym potencjale, także komercyjnym. Luksusowa willa na sprzedaż doskonale nadaje się dla cztero- albo pięcioosobowej rodziny oraz do prowadzenia działalności gospodarczej. Dużą wolę odgrywa tu znakomita lokalizacja w spokojnej i malowniczej okolicy. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej willi do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej willi, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej willi za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej willi do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej willi na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12574)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl