imponujące bogactwem wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie sześciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 000 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1,599 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 442 zł/mkw. przy metrażu 360 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą, malowniczą lokalizacją pod lasem, co zapewnia przede wszystkim ciszę i spokój, ale również kontakt z naturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż częściowo umeblowana (niektóre elementy zaaranżowane na specjalne zamówienie u słynnego projektanta). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + hol + łazienka + pokój gościnny + kotłownia + pokój dzienny + garaż
KONDYGNACJA 1: łazienka + sypialnia + pokój + garderoba + salon + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać powierzchnię i światło dzienne. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zaprojektowana z licznymi rozwiązaniami tak zwanego budynku inteligentnego:
– nowoczesny system monitoringu z alarmem zsynchronizowany ze smartfonem
– ogrzewanie podłogowe
– brama garażowa z napędem elektrycznym
– sterowane markizy
– sterowane pilotem rolety z możliwością programowania czasu opuszczania i podnoszenia.

Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej luksusowej rezydencji na sprzedaż, jak i innych. Oferta 25 banków. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11178)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl