widok z lotu ptaka na okazałą bryłę luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Wygodny metraż 165 mkw. łącznie z ogromną działką 942 mkw. i atrakcyjną ceną 1,05 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 6 364 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym umeblowaniem. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej starannie zagospodarowana i zadbana działka z oczkiem wodnym. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich właścicieli ekskluzywnej rezydencji jest zaawansowana instalacja alarmowa a także trzyszybowe okna z elektrycznymi roletami zewnętrznymi. Ponadto luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje ogromne poczucie komfortu i wygody:
– ogrzewanie podłogowe
– klimatyzacja
– centralny odkurzacz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, ze prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Doskonała lokalizacja w cichej i elitarnej okolicy to kolejna z długiej listy jej zalet. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
PRZYZIEMIE:
– 3 pomieszczenia z możliwością adaptacji na dodatkowe mieszkanie
– garaż
KONDYGNACJA:
– pokój dzienny
– jadalnia
– taras
– pokój
– łazienka
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– 3 sypialnie
– garderoba.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11756)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl