nowocześnie zaaranżowany salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Wygodny metraż 125,93 mkw. łącznie z ogromną działką 3 700 mkw. i atrakcyjną ceną 699 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2014 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z sześciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 551 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera zabudowę stałą łącznie z zabudową kuchenną i sprzętem AGD: zmywarka, lodówko-zamrażarka, okap, piekarnik. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym lokatorom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, za co odpowiada między innymi rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego i nowoczesny system alarmowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + jednostanowiskowy garaż + pokój dla gości + spiżarnia + taras + kotłownia + wc + jadalnia + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + pokój/garderoba + sypialnia główna + balkon + 2 sypialnie
STRYCH: pomieszczenia strychowe.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12897)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl