okazała bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 200 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ sześciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 396 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,39 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2019. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 510 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest kompletnie umeblowana i zapewnia domownikom duże poczucie zarówno bezpieczeństwa (zaawansowany system alarmowy) i wygody (klimatyzacja, siłownia i letni taras). Dodatkowo warto zaznaczyć, że przygotowane jest miejsce na taras zimowy lub SPA. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury:
– szkoła
– przedszkole
– policja
– sklep
– autostrada A4.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:
POZIOM MINUS JEDEN: pomieszczenia piwniczne
POZIOM ZERO: hol + jadalnia + gabinet + łazienka + 2-stanowiskowy garaż + przedpokój + pokój gościnny + pokój dzienny + kuchnia
POZIOM JEDEN: przedpokój + pokój kąpielowy + pokój sportowy + siłownia + pralnia + 3 sypialnie
POZIOM DWA: strych + pracownia + pokój relaksu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16206)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl