prestiżowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 3 467 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 949 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2015 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 416 tys. złotych, funkcjonalny metraż 120 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w pobliżu lasy. Wokół cisza i spokój. Nieopodal znajdują się sklepy, szkoła, poczta. Lokalizacja sprzyja przeznaczeniu luksusowej rezydencji na sprzedaż pod cele komercyjne, np. działalność agroturystyczną.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: salon + schowek + jadalnia + łazienka + kuchnia + pokój + hol
KONDYGNACJA 1: balkon + 3 sypialnie + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto starannie utrzymanym ogrodem. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12409)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl