eleganckie i stylowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 500 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pomieszczeń i pokoi, a także dostosowany do nich metraż 250 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 950 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2009. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 800 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niebywale wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu (nowoczesna instalacja alarmowa na kartę SIM wsparta czujnikami). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla osób, które cenią:
– niezależność
– ciszę
– bliskość terenów zielonych
– komfort
– nowoczesność.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy duży garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca doskonale zadbaną działką z wieloma nasadzeniami roślinnymi oraz częścią rekreacyjno-wypoczynkową. Na uwagę zasługuje ponadto podświetlone oczko wodne i sterowany elektronicznie system nawadniający trawnik. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z podświetlanym basenem. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO:
– pokój dzienny
– taras
– pokój
– łazienka
– garaż
– kotłownia
– kuchnia
– jadalnia
POZIOM JEDEN:
– sypialnia
– 3 pokoje
– hol
– łazienka.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12235)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl