nowoczesny pokój dzienny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Wygodny metraż 125,93 mkw. łącznie z ogromną działką 3700 mkw. i atrakcyjną ceną 719 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2014 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z sześciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 710 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń na dwóch poziomach:
POZIOM 0: salon + kuchnia + jadalnia + wc + kotłownia + taras + spiżarnia + pokój dla gości + garaż + wiatrołap
POZIOM 1: 2 sypialnie mniejsze + sypialnia główna + łazienka + balkon + pokój-garderoba + pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest najnowocześniejszymi zdobyczami techniki, jak np.
– ogrzewanie podłogowe
– nowoczesny system alarmowy
– LED-owe oświetlenie
– światłowód do Internetu.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera stałą zabudowę łącznie z zabudową kuchenną i sprzętem AGD.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12555)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl