najwyższy standard wykończenia wnętrza w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca prestiżem, najlepszej jakości materiałami wykończeniowymi, wysokim standardem oraz komfortem. Cena – 459 000 złotych. Powierzchnia 280 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 1 639 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stanie surowym. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 2600-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1:
KONDYGNACJA 0: salon + wiatrołap + 2 pokoje + spiżarnia + kuchnia + hol + jadalnia + pralnia + garaż
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 pokoje + 2 garderoby.

Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka przestronna, malownicza działka – doskonała dla osób szukających malowniczych okolic i wypoczynku w ciszy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Zapraszam na prezentacje luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.  Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11737)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
tel. +48 75 732 61 15
tel. +48 796 090 901