dwa ujęcia komfortowego wnętrza luksusowej rezydencji do sprzedaży Brodnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Brodnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Brodnicy (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 500 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ trzech pokoi a także dostosowany do nich metraż 180 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w korzystnej cenie 399 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2015. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 217 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana osobom ceniącym ciszę, bliskość centrum i bogatą infrastrukturę. To raj dla miłośników aktywnego wypoczynku (pobliskie tereny rekreacyjne, liczne obiekty sportowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami na wszystkie, cztery strony świata. Salon niezwykle słoneczny. Duże wrażenie robi także starannie zadbany ogród zimowy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: korytarz + kuchnia + sypialnia + salon/pokój telewizyjny + łazienka + jadalnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 poziomach.

Oferujemy wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1670)

Kontakt:
e-mail: z.zak@wgn.pl