urządzony w klasycznym stylu salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Chrzanów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Chrzanów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Chrzanowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1039-metrowej działce. Rynek wtórny. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 350 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 200 zł. Cena – 770 tys. złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Budynek pochodzi z 1965 roku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z wyposażeniem. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy wolno stojący garaż z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. Obok altana. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej malownicza lokalizacja, w oazie ciszy i spokoju z zapierającymi dech w piersiach widokami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA:
– pralnia
– pomieszczenia gospodarcze
PARTER:
– jadalnia
– salon
– łazienka
– spiżarnia
– kuchnia
– pokój
– przedpokój
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– salon
– przedpokój
– łazienka.

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. WGN – Koncern Obrotu Nieruchomościami (80 biur w kraju). Posiadamy tytuł Brokera Roku. Zapewniamy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4124)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl